Доставка

Інтернет-магазин виконує доставку наших товарів кількома методами.
Обирайте зручний вам спосіб

Вартість доставки

Вартість доставки товару із нашого магазину залежить від ваги та розмірів посилки. Якщо обираєте при замовленні товару спосіб доставки кур'єром покупку привезуть вам за вказаною адресою, зазвичай це додотково коштує від 70 грн.

При замовленні від 7000 грн. доставка безкоштовна

Місце доставки

Доставка здійснюється за адресою, вказаною при оформленні замовлення. Якщо необхідно доставити товар за іншою адресою, необхідно повідомити адресу менеджеру, який зв'яжеться з вами безпосередньо після оформлення замовлення на сайті.

Час доставки

Коли можлива доставка?

Час доставки узгоджується з менеджером, який обов'язково зв'яжеться з вами відразу після того, як ви розмістите своє замовлення.

Увага! Неправильно вказаний номер телефону, неточна або неповна адреса можуть привести до додаткової затримки! Будь ласка, уважно перевіряйте ваші персональні дані при реєстрації та оформленні замовлення. Конфіденційність ваших реєстраційних даних гарантується.

Відправку замовлень ми робими щодня з 17:00 до 20:00 години, в суботу з 10:00 до 14:00, у неділю відправок немає. Час здійснення доставки залежить від часу розміщення замовлення і наявності товару на складі:
- якщо замовлення підтверджене менеджером, товар може бути відправлений цього ж дня або на наступний робочий день;
- якщо замовлення підтверджене менеджером але не у повному обсязі представлене на складі, відправка буде проведена у день погоджений із замовником.

В більшості служби доставки доставляють посилки на наступний день після відправки, але в загальному замовлення може доставлятися до 3 днів

Image description

У випадку виникнення питань, побажань і претензій звертайтеся до нас за наступними координатами: