Ми пропонуємо футболки, світшоти, кенгуру, реглани, спортивні штани та костюми чоловічі, жіночі та дитячі гуртом від українського виробника.

Shop photo

Ми раді вітати вас у інтернет-магазині нашої компанії!

Наша компанія з 2004 року спеціалізується на чоловічих футболках, жіночих та дитячих. Багато підприємців з країн СНД замовляють у нас футболки оптом, Україна, звичайно, на перших позиціях.


Футболки це наш профіль, але також ми виготовляємо світшоти, реглани, кенгуру, кофти на замку, шорти, штани і спортивні костюми. Власне швейне виробництво дозволяє нам виконувати замовлення в обумовлені терміни з гарантією якості. Співпраця з нами - гарантія вибору популярних моделей, оригінальних принтів і якісних матеріалів. У нашому одязі ми ходимо самі!

Наші можливостті

Швидка
доставка

Низькі
ціни

Широкий
асортимент

Бонуси та
Подарунки

Відмінне
обслуговування

Сезонні
знижки

Власне швейне виробництво

Повноцінний швейний цех що працює у дві зміни дозволяє нам вчасно виконувати замовлення, розробляти одяг за власними лекалами та тримати руку на пульсі сучасних модних тенденцій.

Ми готові опрацювати індивідуальні замовлення на пошиття футболок,кофт, штанів та інших виробів із забезпеченням контролю якості та у вказані терміни.

CRM-форма появится здесь