Друк на замовлення

Друк на замовлення

Ми пропонуємо вам виробництво повного циклу від пошиття продукції до доставки до дверей.

10 років досвіду і понад 2000 виконаних замовлень для постійних клієнтів у нас за плечима. Ми працюємо для вас. Зробіть свій бренд яскравіше, виділяйтеся з сірої маси. У цьому вам допоможе наша згуртована команда професіоналів.

Технології нанесення друку

Для маленьких тиражів від 1 штуки

Прямий цифровий друк

Метод нанесення зображення або логотипу, при якому картинка за допомогою принтера наноситься безпосередньо на тканину.

 • швидкість нанесення картинки – від 15 хв. на виріб;
 • низька собівартість для одиничних та малих тиражів;
 • висока деталізація та можливість робити складні градієнти;
 • необмежена кольорова гама.
Для тиражів від 20 штук

Шовкотрафарет

Метод нанесення зображення через спеціально підготовлений трафарет.Це найбільш вигідний спосіб друку для великих тиражів прдукції.

 • нанесення практично будь-яку основу;
 • стійкість на текстилі з натуральних та штучних волокон;
 • застосування виключно нешкідливих фарб;
 • низька вартість принта за великих тиражів.
Від 1 штуки до великих тиражів

Термотрансфер

Використовують для перенесення повноколірного малюнку. Нанесення зображення на поверхню що декорується з проміжного носія термопресом.

 • висока швидкість нанесення;
 • низька собівартість друку;
 • різноманітність матеріалів термотрансферів;
 • висока зносостійкість при правильному догляді.

Товари під нанесення

При прорахунку замовлень ми озвучуємо всі можливі варіанти, що дозволяє Вам вибрати оптимальні ціни.

Виникли питання по друку, хочете оформити замовлення або задати питання по футболках, чи іншій продукції - просто напишіть нам. Наші менеджери зв'яжуться з вами так швидко, як тільки можливо. Постарайтеся максимально описати ваші побажання до замовлення: розмір і кількість футболок, кепок, кухлів чи світшотів, розміри логотипу. Задайте всі ваші запитання. Вкажіть ваш контактний номер телефону і наші менеджери обов'язково вам зателефонують для уточнення інформації.

МИ ЛЮБИМО СВОЮ СПРАВУ

Якість та гарантії

Ми розуміємо, що брендові речі не можуть мати сумнівне походження, тому пропонуємо лише перевірені товари під нанесення, у надійності яких впевнені на 100% та носимо самі. Залежно від технології, гарантія міцності принта – від 5 прань до нескінченності.

Оперативність та пунктуальність

Ми цінуємо час і знаємо, як іноді необхідний терміновий друк на футболках. Розуміємо, що фестивалі чи заходи розпочинаються у певну дату і здати замовлення пізніше ніяк не можна. Виконуємо замовлення в строки від 2-х днів, все залежить від обсягу та застосовуваної технології..

Робота за вашим макетом

Надішліть ваш ескіз або довіртеся нашому дизайнеру, який розробить макет і адаптує його під конкретну технологію нанесення та поставлені цілі. Виконаємо будь-яку печатку на футболках оптом та на замовлення. Перетворюємо ваші думки на реальність!

Чесні ціни та вигідні умови

Повний цикл виробництва дозволяє нам утримувати ціни та відмінну якість продукції. За узгодженням вартості, ми озвучуємо всі можливі варіанти, щоб ви вибрали оптимальну ціну. Для постійних замовників діє система знижок та пріоритетні терміни виконання.

Нам вже довіряють

Замовити друк

  Зворотній дзвінок