Контакти

Ми відправимо Ваше замовлення у будь-яке місто України.

У постійно мінливому світі реклами та брендингу одна річ залишається незмінною: сила добре виконаної візуальної ідентичності. Від витончених логотипів до захоплюючих маркетингових кампаній, компанії покладаються на імідж свого бренду, щоб справити незабутнє враження. Але як щодо того, щоб вивести бренд за межі цифрових екранів і білбордів?

Однотонний одяг - позачасовий і водночас сучасний спосіб продемонструвати естетику вашого бренду в реальному світі. Незалежно від того, чи ви рекламне агентство, яке прагне зробити заяву, чи друкар, який шукає ідеальний одяг для нанесення своїх дизайнів, Futbolki Optom пропонують універсальне рішення. Від футболок до світшотів та худі - варіанти настільки ж різноманітні, як і бренди, які вони представляють.

У сфері реклами та поліграфії це чисте полотно, стає майданчиком для творчості. Кожен виріб стає ходячим рекламним щитом, що легко демонструє ідентичність вашого бренду. Футболки та світшоти - це основні елементи гардеробу. Їх повсюдна поширеність робить їх ідеальним інструментом для просування бренду. Уявіть собі логотип вашого бренду, вишитий на грудях білої футболки або на рукаві затишного світшоту. Можливості безмежні, пропонуючи витончений, але ефективний спосіб утримувати ваш бренд на передньому плані у свідомості людей.

Для тих, хто шукає поєднання комфорту та стилю, худі - ідеальний вибір. Надрукуйте девіз вашої агенції на спині або оберіть невеликий, вишуканий логотип на грудях - у будь-якому випадку, ви гарантовано звертатимете на себе увагу. Коли мова йде про однотонний одяг, вибір між класичним кроєм та об'ємними силуетами в кінцевому підсумку зводиться до особистих уподобань та ідентичності бренду. Класичний крій пропонує індивідуальний, відшліфований вигляд, який випромінює професіоналізм, що робить його ідеальним для зустрічей з клієнтами або нетворкінгових заходів. З іншого боку, об'ємні силуети надають розслабленого, сучасного вигляду, що ідеально підходить для творчих мозкових штурмів або повсякденних п'ятничних зустрічей в офісі.

Способи оплати

Зв’яжіться з нами
    Замовити друк

      Зворотній дзвінок